Vak na záda, Sedací vaky, Spací pytel -10%KOUPIT NYNÍ 

 Vak na záda, Sedací vaky, Spací pytel -10%KOUPIT NYNÍ 

 Vak na záda, Sedací vaky, Spací pytel -10% 
KOUPIT NYNÍ

Váš nákupní košík je prázdný

Let your interiors reflect your style
Surround yourself with beauty

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

Menu

Drazí zákazníci,
Telefonické zákaznické středisko je do 5. srpna zavřeno, kontaktujte nás prosím e-mailem.
Tým Yellow Tipi

Samolepka Traces of cat

Samolepka Traces of cat
Samolepka Traces of cat

Kód:
Samolepka Traces of cat

Traces of cats jsou samolepky - stopy, které byly vytvořeny, aby vzrušovaly a dělaly radost nejmladším a vyplňovaly jejich prostor radostí.

40x40cm
Cena

225,00 Kč

Traces of cats jsou samolepky - stopy, které byly vytvořeny, aby vzrušovaly a dělaly radost nejmladším a vyplňovaly jejich prostor radostí. Vaše dítě najde na listu 22 stop různé velikosti, které patří sympatickým kočičkám.

Malé samolepky vypadají úžasně umístěné na podlaze, zdi nebo skříňkách - vlastně všude, protože jak je známo - kočičí stezky jsou nevyzpytatelné! Odlepování je výjimečně příjemné a snadné, protože naše fantastické samolepky easy dot jsou tištěny na speciální fólii s bodovým lepidlem, díky níž je lze opakovaně přelepovat z místa na místo - beze strachu ze zničení povrchu nebo samolepky samotné.

Tvary jsou vyřezávány podle obrysu – musí se jen odlepit ze šablony a nalepit na zeď. Přejeme úžasnou, společnou zábavu!

Prohlédněte si návod, jak nalepovat (.pdf)


Rozměry archu: 40x40 cm.

Bližší údaje

  • Váha: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.