Váš nákupní košík je prázdný

Let your interiors reflect your style
Surround yourself with beauty

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

Menu

Kód:
Samolepka Traces of cat

Samolepka Traces of cat
Samolepka Traces of cat

Kód:
Samolepka Traces of cat

Traces of cats jsou samolepky - stopy, které byly vytvořeny, aby vzrušovaly a dělaly radost nejmladším a vyplňovaly jejich prostor radostí.

40x40cm
Cena

225,00 Kč

Traces of cats jsou samolepky - stopy, které byly vytvořeny, aby vzrušovaly a dělaly radost nejmladším a vyplňovaly jejich prostor radostí. Vaše dítě najde na listu 22 stop různé velikosti, které patří sympatickým kočičkám.

Malé samolepky vypadají úžasně umístěné na podlaze, zdi nebo skříňkách - vlastně všude, protože jak je známo - kočičí stezky jsou nevyzpytatelné! Odlepování je výjimečně příjemné a snadné, protože naše fantastické samolepky easy dot jsou tištěny na speciální fólii s bodovým lepidlem, díky níž je lze opakovaně přelepovat z místa na místo - beze strachu ze zničení povrchu nebo samolepky samotné.

Tvary jsou vyřezávány podle obrysu – musí se jen odlepit ze šablony a nalepit na zeď. Přejeme úžasnou, společnou zábavu!

Prohlédněte si návod, jak nalepovat (.pdf)


Rozměry archu: 40x40 cm.

Bližší údaje

  • Váha: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.