Váš nákupní košík je prázdný

Let your interiors reflect your style
Surround yourself with beauty

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

Menu

Filtr

více (17)méně
více (2)méně

Do postýlky

Sny dítě ve spánku přenesou do dalekých, pohádkových zemí, kde je jednou rytířem, pak astronautem a jindy zase putuje nad divokou pevninou ve velkém horkovzdušném balónu... Spánek má také obří vliv na správný vývoj vašeho pokladu, když mu dává sílu poznávat a prožívat svět. Právě proto je tak velice důležité, jak vybavíte dětskou postýlku.

Pokud chcete svému maličkému pokladu zajistit klidný spánek, musíte se postarat o jeho pohodlí a pocit bezpečí. Prvním krokem k tomu je teplá přikrývka a na dotyk příjemné povlečení pro dítě. Nejlépe si vedou bavlněné modely a antialergenním vatelínem.

V YellowTipi najdete povlečení pro děti a přikrývky s různými vzory a barvami, zhotovené z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu ho snadno sladíte s celkovým zařízením dětského pokoje a vytvoříte útulný prostor dokonalý k odpočinku po celém dni dovádění.

Naše nabídka zahrnuje také přehozy, plédy a dečky pro děti, které pomohou s udržováním pořádku na posteli. Jistě se budou hodit také během chladnějších nocí nebo za rodinných večerů pohádek a společného sledování televize. A, protože dětská představivost nezná hranic: deky budou také dokonalým stavebním materiálem pro obrannou pevnost nebo stan uprostřed pohádkové země.

Kojencům obzvláště doporučujeme na dotyk nesmírně příjemné dečky s minky - na jedné straně ušité z měkoučkého fleece, a na druhé ze 100% přírodní bavlny. S ohledem na nejmenší zákazníky jsme vytvořili speciální sady skládající se z dečky a plochého polštářku dokonalého pro hlavičku kojence.

Pro ještě větší bezpečí svého pokladu můžete využít speciální čalouněná čela k posteli pro děti. Ochrání dítě před chladem zdi a přitom se stane zajímavou součásti vybavení pokoje. 

Yellow Tipi wszystko do łóżeczka

Do postýlky