Váš nákupní košík je prázdný

Let your interiors reflect your style
Surround yourself with beauty

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

Menu

Filtr

-
více (2)méně
více (10)méně
více (2)méně

Nábytek & pufy

Dětský postoj je pro našeho potomka velice důležitý prostor. Spí v něm, hraje si, učí se a objevuje svět a během dalších let prožívá první dilemata, zlost a lásky. Bez významu tak nezůstávají kusy nábytku do dětského pokoje představující hlavní součásti zařízení celé místnosti. Měly by být praktické, ale svým stylem se také hodit do interiéru a trefit se do vkusu jejich malého majitele.

V našem obchodě najdete vysoce kvalitní dětský nábytek, který bude vašim zlatíčkům sloužit po dlouhá léta. Všechen je vyroben z odolných materiálů a v souladu s nejnovějšími trendy.

Čalouněné lavice a stolky a židličky pro děti zpříjemní večerní čtení pohádek, usnadní práci na uměleckých mini dílech a budou se hodit při psaní úkolů. Pufy a látkové sedáky pro děti se pak hodí jak během hraní, tak během odpočinku.

V našem obchodě prezentované poličky do dětského pokoje pojmou všechny nejdůležitější dětské poklady, knížky a sportovní trofeje. Navíc představují i stylový dekorativní prvek, který pozvedne každý interiér.
Meble Yellow Tipi

Nábytek & pufy