Váš nákupní košík je prázdný

Let your interiors reflect your style
Surround yourself with beauty

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

Menu

Filtr

více (12)méně

Týpí

Pro případ útoku nepřátelského indiánského kmene nebo nájezdu kovbojů se do do dětského pokoje hodí speciální stan týpí. Tato skrýš bude dokonalým místem na hraní, odpočívání a čtení knih o statečném Vinnetouovi, kterému děti jistě dodají spoustu variací.

Týpí pro děti je velice originální prvek vybavení pokoje. Skvěle zapadne ke každému stylu zařízení a dodá mu jedinečný charakter. Jeho barvu a vzor můžete přizpůsobit zbytku vybavení pokoje vašeho pokladu, ne nutně zařízenému v indiánském stylu. Za krásného počasí můžete pokojový stan přenést na terasu nebo dokonce do zahrady.

V našem obchodě prezentované stany pro děti jsou zhotoveny z nejkvalitnějších materiálů, navíc je každý z nich ušit ručně s nesmírnou péči i o ty nejmenší detaily. Nejlepší recenzí je ale obří radost, která doprovází každé dítě hrající si v našich malých indiánských domečcích.

Dětské týpí, vybavené měkkou podložkou a polštáři, se stane místem, kde se ti nejmenší cítí obzvláště bezpečně (nejen před nájezdem divokých indiánů), proto může posloužit i jako místo na spaní.

Pozor: v útulném vnitřku týpí hrozí... rychlé usnutí. 

Tipi Yellow Tipi

Týpí