Police, obrázky a samolepky až -20% KUP TEĎ

Police, obrázky a samolepky až -20% KUP TEĎ

Police, obrázky a samolepky až -20% KUP TEĎ

Váš nákupní košík je prázdný

Let your interiors reflect your style
Surround yourself with beauty

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

Menu

Filtr

-
více (8)méně

Týpí

Pro případ útoku nepřátelského indiánského kmene nebo nájezdu kovbojů se do do dětského pokoje hodí speciální stan týpí. Tato skrýš bude dokonalým místem na hraní, odpočívání a čtení knih o statečném Vinnetouovi, kterému děti jistě dodají spoustu variací.

Týpí pro děti je velice originální prvek vybavení pokoje. Skvěle zapadne ke každému stylu zařízení a dodá mu jedinečný charakter. Jeho barvu a vzor můžete přizpůsobit zbytku vybavení pokoje vašeho pokladu, ne nutně zařízenému v indiánském stylu. Za krásného počasí můžete pokojový stan přenést na terasu nebo dokonce do zahrady.

V našem obchodě prezentované stany pro děti jsou zhotoveny z nejkvalitnějších materiálů, navíc je každý z nich ušit ručně s nesmírnou péči i o ty nejmenší detaily. Nejlepší recenzí je ale obří radost, která doprovází každé dítě hrající si v našich malých indiánských domečcích.

Dětské týpí, vybavené měkkou podložkou a polštáři, se stane místem, kde se ti nejmenší cítí obzvláště bezpečně (nejen před nájezdem divokých indiánů), proto může posloužit i jako místo na spaní.

Pozor: v útulném vnitřku týpí hrozí... rychlé usnutí. 

Týpí